-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №4 Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
Оголошено тендер
52 500.00
UAH
Номер:
90802a75e1924b4d8523b48693c0b5a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005367-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25802373
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана П.Дорошенка, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25802373
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана П.Дорошенка, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
52 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №4 Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 12:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума39 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума13 500.00 UAH