-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Розкидач піску та солі РП-1300
Оголошено тендер
264 000.00
UAH
Номер:
8194ec68eaa44bd7b224a5cb53b9d024
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006222-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розкидач піску та солі РП-1300
Примітки:
Очікувана вартість закупівлі - 220 000,00 грн. без ПДВ, всього з ПДВ - 264 000,00 грн.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
Дата опублікування:
31.08.2026 13:01
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником КП УЗН Шевченківського району було оголошено закупівлю: код згідно ДК 021:2015 – 34390000-7 «Приладдя до тракторів» (Розкидач піску та солі РП-1300) або еквівалент (номер закупівлі UA-2026-07-22-009850-a). Дану закупівлю було відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
-
Дата публікації:
31.08.2026 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписГоспрозрахункові кошти підприємства.
Сума264 000.00 UAH