• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №21 ім.Є.Коновальця Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)

Оголошено тендер

206 250.00 UAH
Номер: 13ec2b213aef4ec494539bf1cd8efac6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005563-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 206 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №21 ім.Є.Коновальця Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 12:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума153 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума53 250.00 UAH