-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини до двигунів автомобілів
Оголошено тендер
47 400.00
UAH
Номер:
b71c69e5cd3a46b6bd51efc3c04dcfb9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006042-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001496
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. С. Хороброго, буд. 23
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Головне управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001496
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. С. Хороброго, буд. 23
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
47 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запчастини до двигунів автомобілів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 12:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума47 400.00 UAH