-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з експертизи проекту по об'єкту: "Капітальний ремонт колії з використанням старопридатних рейок. Ххххххх Xxxxx-Xxxxxx 277 xx ПК 2-282 хх ПК 10 ххххх ххххх"
Оголошено тендер
220 959.16
UAH
Номер:
aba33673746a4445a9bc04ccae09e20d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006139-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Холодногірський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОТЛЯРА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Холодногірський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОТЛЯРА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
220 959.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з експертизи проекту по об'єкту: "Капітальний ремонт колії з використанням старопридатних рейок. Ххххххх Xxxxx-Xxxxxx 277 xx ПК 2-282 хх ПК 10 ххххх ххххх"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Дата опублікування:
31.08.2026 12:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума220 959.16 UAH