-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Питна вода бутильована для ПС 750 кВ Північного ТУОМ
Оголошено тендер
21 420.00
UAH
Номер:
7dfca3a9873240038582445f8f6e2f16
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006095-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
21 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Питна вода бутильована для ПС 750 кВ Північного ТУОМ
Примітки:
20-298602-26
Уповноважена особа – Дергачов О.А.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна вода
Дата опублікування:
31.08.2026 12:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума21 420.00 UAH