-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з реконструкції зовнішніх електричних мереж цеху, що розташований за адресою: Берегівський район, Виноградівська ТГ, с. Великі Ком'яти, вул. Соборності, 28 (Нестандартне приєднання)
Оголошено тендер
26 524 186.00
UAH
Номер:
59894a1de96b4e6498790822c683038b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006035-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
26 524 186.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з реконструкції зовнішніх електричних мереж цеху, що розташований за адресою: Берегівський район, Виноградівська ТГ, с. Великі Ком'яти, вул. Соборності, 28
(Нестандартне приєднання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування:
31.08.2026 12:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Самонесучий ізольований провід, марка AAsXSn, переріз 1х95 мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544609090 --- для напруги понад 10 000 В
Кількість
38.325 кілометр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума26 524 186.00 UAH