-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Оголошено тендер
912 000.00
UAH
Номер:
0fef0df143bb4307b9a843d6b1710feb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005877-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43205042
-
Адреса:
30070, Україна, Хмельницька область, село Улашанівка, вулиця Перемоги, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43205042
-
Адреса:
30070, Україна, Хмельницька область, село Улашанівка, вулиця Перемоги, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
912 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол
№ 249 від 31.08.2026 р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.08.2026 12:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяУлашанівка
Сума912 000.00 UAH