-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Доступ до використання програмного забезпечення «НОВА ТЕСТОВА ПЛАТФОРМА» (код ДК 021:2015– 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
Оголошено тендер
19 315.00
UAH
Номер:
a83330e8801f4628afd01561c717096f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005967-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 315.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Доступ до використання програмного забезпечення «НОВА ТЕСТОВА ПЛАТФОРМА» (код ДК 021:2015– 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
31.08.2026 12:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 315.00 UAH