-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук для навчальних кабінетів
Оголошено тендер
210 000.00
UAH
Номер:
601f52e7c9684f77a11ef2c31fa6d06d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005792-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 2 ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25497740
-
Адреса:
22300, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, селище Літин, вул. Соборна будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 2 ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25497740
-
Адреса:
22300, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, селище Літин, вул. Соборна будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук для навчальних кабінетів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 12:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис 1275 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) з урахуванням залишків, на створення сучасного освітнього простору
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума210 000.00 UAH