-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Оголошено тендер
5 588 443.26
UAH
Номер:
b3db6ad6b992493ba63fc679c0962959
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005782-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42751893
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Чорних Запорожців, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42751893
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Чорних Запорожців, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 588 443.26 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:40
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
-
Дата публікації:
31.08.2026 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти місцевого бюджету та кошти від НСЗУ
Код класифікації видатківКПК-2025:2308000 - Національна служба здоров’я України
Сума5 588 443.26 UAH