• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини для вантажних автомобілів та спецтехніки (Радехівське надлісництво)

Оголошено тендер

696 254.68 UAH
Номер: 4238529310654d2a9eaf5ef52772c17c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005775-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 696 254.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини для вантажних автомобілів та спецтехніки (Радехівське надлісництво)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 31.08.2026 12:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума696 254.68 UAH