-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації одноразового харчування учнів, які здобувають початкову, базову та загальну середню освіту в закладах освіти
Оголошено тендер
2 827 015.00
UAH
Номер:
bc9ef42f5c9546ff8b37d8ef2669a9ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004868-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 827 015.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового харчування учнів, які здобувають початкову, базову та загальну середню освіту в закладах освіти
Примітки:
Підпункт 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 11:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума593 685.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума2 233 330.00 UAH