-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля
Оголошено тендер
32 544.00
UAH
Номер:
5fc5ade91c4d47979d36192d1163f835
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005486-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
32 544.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту службового автомобіля
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума32 544.00 UAH