• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металів

Оголошено тендер

1 683 200.00 UAH
Номер: 475899bcfbfd44b0951b75a2cfc2c14c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005459-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Замовник: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Очікувана вартість: 1 683 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металів
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 31.08.2026 12:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума1 683 200.00 UAH