-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Європейська, 4-62 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Оголошено тендер
199 430.00
UAH
Номер:
fd0643d656e1466ca5d91fad9f95f9a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005377-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03363772
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Соборна, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03363772
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Соборна, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
199 430.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Європейська, 4-62 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІзмаїл
Сума199 430.00 UAH