• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з прибирання на жовтень-грудень 2026 року

Оголошено тендер

1 264 943.51 UAH
Номер: 1092bba4bb904dcebac47d2a88ba313a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005372-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
Очікувана вартість: 1 264 943.51 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з прибирання на жовтень-грудень 2026 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 12:20
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання на жовтень-грудень 2026 року
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБюджет Пенсійного фонду України
Сума1 264 943.51 UAH