• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

тверде паливо

Оголошено тендер

2 192 400.00 UAH
Номер: d07561c0348746c2a5641a74832a58b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005143-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна установа "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів освіти і культури" відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області
Замовник: Комунальна установа "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів освіти і культури" відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість: 2 192 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: тверде паливо
Примітки: ДК 021:2015, код 09110000-3 - Тверде паливо (тверде паливо). Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва ДК 021:2015 - 09111100-1 – Вугілля; Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва ДК 021:2015: 09111220-8 — Брикетоване вугілля. Процедура закупівлі – відкриті торги, з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі - особливості), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 з урахуванням змін. Країною походження товару, що постачається не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран та товар із тимчасово окупованих територій. Очікувана вартість предмета закупівлі: В Річному плані закупівель – 2 192 400,00 грн з ПДВ згідно з розміром бюджетних призначень: Очікувана вартість закупівлі згідно оголошення про закупівлю складає: 1 827 000,00 грн. без ПДВ та зазначається без урахування податку на додану вартість, розмір якого становить 365 400,00 грн
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 31.08.2026 12:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування – місцевий бюджет. Код ТПКВКМБ – 1010- 226800,00 грн 1021- 1769040,00 грн 4030- 75600,00 грн 4060- 120960,00 грн Всього: 2 192 400,00 грн Код 2275 „Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг”
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГаннівська
Сума120 960.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування – місцевий бюджет. Код ТПКВКМБ – 1010- 226800,00 грн 1021- 1769040,00 грн 4030- 75600,00 грн 4060- 120960,00 грн Всього: 2 192 400,00 грн Код 2275 „Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг”
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяГаннівська
Сума75 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування – місцевий бюджет. Код ТПКВКМБ – 1010- 226800,00 грн 1021- 1769040,00 грн 4030- 75600,00 грн 4060- 120960,00 грн Всього: 2 192 400,00 грн Код 2275 „Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг”
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГаннівська
Сума1 769 040.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування – місцевий бюджет. Код ТПКВКМБ – 1010- 226800,00 грн 1021- 1769040,00 грн 4030- 75600,00 грн 4060- 120960,00 грн Всього: 2 192 400,00 грн Код 2275 „Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг”
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяГаннівська
Сума226 800.00 UAH