-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення лабораторних досліджень: Вовчаковий антикоагулянт;Герпес 1,2 типи, ПЛР;Цитомегаловірус (CMV), зішкріб, сеча, біоптат, змив, ПЛР; Цитомегаловірус (CMV), плазма крові, слина, ПЛР, кільк.; Токсоплазма, сеча, плазма крові, ПЛР; Мікоплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР; Хламідія, антитіла IgG; Хламідія, антитіла IgМ; Хламідія, зішкріб, сеча, змив, ПЛР; Уреаплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР; Квант-15 ВПЛ (HPV 16), (HPV 18); Естрадіол; Прогестерон; Пролактин; Тестостерон загальний; Тестостерон вільний; ФСГ; Хоріонічний гонадотропін, β-ХГЛ загальний; Альфафетопротеїн; Плацентарний фактор росту; Холінестераза; Біохімічний пренатальний скринінг І триместру Astraya: PAPP + β - ХГЛ вільний; Залізо; Трансферин; Феритин; Антитіла до тиреопероксидази; Тиреоглобулін; Тиреотропний гормон; Тироксин вільний; Тироксин загальний; ПТГ; Трийодтиронін вільний; Гомоцистеїн; КФК загальна; КФК МВ ; 17-ОН-оксипрогестерон; Дегідроепіандростерон; Кортизол; Вітамін А; Вітамін Е; Вітамін С; Вітамін В1; Вітамін В2 ; Вітамін В3; Вітамін В6; Вітамін В12; Вітамін D; Онкомаркер молочної залози (СА 15-3); Кардіогенетика тромбофілія; Діагностика хронічного ендометриту; Індекс НOMA; TORCH-інфекції ПЛР:( Parvovirus В12); Урогенітальний скринінг ПЛР: (Хламідія; Мікоплазма (Mycoplasma hominis); Мікоплазма (Mycoplasma genitalium); Уреаплазма (Ureaplasma urealiticum); Уреаплазма (Ureaplasma parvum); Контроль 1 фази МЦ і преовуляторного періоду: (Лютеїнізуючий гормон; Пролактин; Фолікулостимулюючий гормон; Естрадіол); Діабет: (Індекс HOMA-IR; Інсулін; Глюкоза в крові; Глікозильований гемоглобін; С-пептид); Антифосфоліпідний синдром: (Вовчаковий антикоагулянт; Антифосфоліпідні антитіла IgG; Антифосфоліпідні антитіла IgM); Краснуха антитіла IgМ ; Краснуха антитіла IgG; IgM токсоплазмоз; IgА іерсініоз; Цитологічне дослідження аспірату з цервік каналу та порожнини матки; Рідинна цитологія ПАП-тест; Антитіла до ВІЛ1/2+антиген р24 ВІЛ1(anti-HIV1/2)
Оголошено тендер
823 500.00
UAH
Номер:
db59e355643f49b882e0057221b24edf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005233-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982749
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982749
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
823 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення лабораторних досліджень: Вовчаковий антикоагулянт;Герпес 1,2 типи, ПЛР;Цитомегаловірус (CMV), зішкріб, сеча, біоптат, змив, ПЛР; Цитомегаловірус (CMV), плазма крові, слина, ПЛР, кільк.; Токсоплазма, сеча, плазма крові, ПЛР; Мікоплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР; Хламідія, антитіла IgG; Хламідія, антитіла IgМ; Хламідія, зішкріб, сеча, змив, ПЛР; Уреаплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР; Квант-15 ВПЛ (HPV 16), (HPV 18); Естрадіол; Прогестерон; Пролактин; Тестостерон загальний; Тестостерон вільний; ФСГ; Хоріонічний гонадотропін, β-ХГЛ загальний; Альфафетопротеїн; Плацентарний фактор росту; Холінестераза; Біохімічний пренатальний скринінг І триместру Astraya: PAPP + β - ХГЛ вільний; Залізо; Трансферин; Феритин; Антитіла до тиреопероксидази; Тиреоглобулін; Тиреотропний гормон; Тироксин вільний; Тироксин загальний; ПТГ; Трийодтиронін вільний; Гомоцистеїн; КФК загальна; КФК МВ ; 17-ОН-оксипрогестерон; Дегідроепіандростерон; Кортизол; Вітамін А; Вітамін Е; Вітамін С; Вітамін В1; Вітамін В2 ; Вітамін В3; Вітамін В6; Вітамін В12; Вітамін D; Онкомаркер молочної залози (СА 15-3); Кардіогенетика тромбофілія; Діагностика хронічного ендометриту; Індекс НOMA; TORCH-інфекції ПЛР:( Parvovirus В12); Урогенітальний скринінг ПЛР: (Хламідія; Мікоплазма (Mycoplasma hominis); Мікоплазма (Mycoplasma genitalium); Уреаплазма (Ureaplasma urealiticum); Уреаплазма (Ureaplasma parvum); Контроль 1 фази МЦ і преовуляторного періоду: (Лютеїнізуючий гормон; Пролактин; Фолікулостимулюючий гормон; Естрадіол); Діабет: (Індекс HOMA-IR; Інсулін; Глюкоза в крові; Глікозильований гемоглобін; С-пептид); Антифосфоліпідний синдром: (Вовчаковий антикоагулянт; Антифосфоліпідні антитіла IgG; Антифосфоліпідні антитіла IgM); Краснуха антитіла IgМ ; Краснуха антитіла IgG; IgM токсоплазмоз; IgА іерсініоз; Цитологічне дослідження аспірату з цервік каналу та порожнини матки; Рідинна цитологія ПАП-тест; Антитіла до ВІЛ1/2+антиген р24 ВІЛ1(anti-HIV1/2)
Примітки:
Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Очікувана вартість предмета закупівлі зазначається в річному плані закупівель без урахуванням податку на додану вартість, оскільки операція з постачання такого предмета закупівлі (послуг) не підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства, а саме підпункт 197.1.5. Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:13
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Доцільність закупівлі: Для надання населенню якісної та кваліфікованої медичної допомоги- згідно договору про медичне обслуговування населення за Програмою медичних гарантій укладеного із Національною службою здоров’я України
-
Дата публікації:
31.08.2026 12:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вовчаковий антикоагулянт
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Герпес 1,2 типи, ПЛР
Кількість
50 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Цитомегаловірус (CMV), зішкріб, сеча, біоптат, змив, ПЛР
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Цитомегаловірус (CMV), плазма крові, слина, ПЛР, кільк
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Токсоплазма, сеча, плазма крові, ПЛР
Кількість
150 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Мікоплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Хламідія, антитіла IgG
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Хламідія, антитіла IgМ
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Хламідія, зішкріб, сеча, змив, ПЛР
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Уреаплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Квант-15 ВПЛ (HPV 16), (HPV 18)
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Естрадіол
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Прогестерон
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Пролактин
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Тестостерон загальний
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Тестостерон вільний
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
ФСГ
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Хоріонічний гонадотропін, β-ХГЛ загальний
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Альфафетопротеїн
Кількість
400 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Плацентарний фактор росту
Кількість
150 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Холінестераза
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Біохімічний пренатальний скринінг І триместру Astraya: PAPP + β - ХГЛ вільний
Кількість
450 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Залізо
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Трансферин
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Феритин
Кількість
35 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Антитіла до тиреопероксидази
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Тиреоглобулін
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Тиреотропний гормон
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Тироксин вільний
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Тироксин загальний
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
ПТГ
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Трийодтиронін вільний
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Гомоцистеїн
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
КФК загальна
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
КФК МВ
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
17-ОН-оксипрогестерон
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Дегідроепіандростерон
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Кортизол
Кількість
7 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Вітамін А
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Вітамін Е
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Вітамін С
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Вітамін В1
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Вітамін В2
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Вітамін В3
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Вітамін В6
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Вітамін В12
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Вітамін D
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Онкомаркер молочної залози (СА 15-3)
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Кардіогенетика тромбофілія
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Діагностика хронічного ендометриту
Кількість
30 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Індекс НOMA
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
TORCH-інфекції ПЛР:( Parvovirus В12)
Кількість
30 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Урогенітальний скринінг ПЛР: (Хламідія; Мікоплазма (Mycoplasma hominis); Мікоплазма (Mycoplasma genitalium); Уреаплазма (Ureaplasma urealiticum); Уреаплазма (Ureaplasma parvum)
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Контроль 1 фази МЦ і преовуляторного періоду: (Лютеїнізуючий гормон; Пролактин; Фолікулостимулюючий гормон; Естрадіол)
Кількість
30 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Діабет: (Індекс HOMA-IR; Інсулін; Глюкоза в крові; Глікозильований гемоглобін; С-пептид)
Кількість
30 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Антифосфоліпідний синдром: (Вовчаковий антикоагулянт; Антифосфоліпідні антитіла IgG; Антифосфоліпідні антитіла IgM)
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Краснуха антитіла IgМ
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Краснуха антитіла IgG
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
IgM токсоплазмоз
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
IgА іерсініоз
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Цитологічне дослідження аспірату з цервік каналу та порожнини
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Рідинна цитологія ПАП-тест
Кількість
50 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Антитіла до ВІЛ1/2+антиген р24 ВІЛ1(anti-HIV1/2)
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума823 500.00 UAH