-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з ремонту паливної системи дизельного генератора EnerSol STRS – 22Z
Оголошено тендер
58 864.80
UAH
Номер:
756603ee2ceb439280c0fcdb37f7edfa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005017-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571794
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571794
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
58 864.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту паливної системи дизельного генератора EnerSol STRS – 22Z
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
31.08.2026 12:03
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Процедура була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі пункту 51 Особливостей через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. На підставі викладеного, наявні підстави здійснити закупівлю без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом).
-
Дата публікації:
31.08.2026 12:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту паливної системи дизельного генератора EnerSol STRS – 22Z
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума58 864.80 UAH