-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Великовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1))
Оголошено тендер
10 051 152.00
UAH
Номер:
ea043b89dd9f467eab6942fbeec9a8a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004783-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 051 152.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Великовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Дата опублікування:
31.08.2026 11:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1)
×
-
УКТ ЗЕД:
8705200000 - автобурові
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 051 152.00 UAH