• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Клеми акумуляторної батареї

Оголошено тендер

30 665.00 UAH
Номер: 72a6786a901d42958d605cb008f0d841
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-004642-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Очікувана вартість: 30 665.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Клеми акумуляторної батареї
Примітки: Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів. Закупівля за постановою № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування: 31.08.2026 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума30 665.00 UAH