-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги зі створення промоційних відео та інформаційної кaмпанії в рамках проєкту PLUA.01.03-IP.01-0015/23-00 "Біорізноманіття в зеленій інфраструктурі Білостоцького повіту та міста Ужгород", що фінансується Європейським Союзом в рамках Програми Interreg NEXT VI-A Польща - Україна 2021-2027)
Оголошено тендер
309 060.00
UAH
Номер:
748043eecae54b55a72ee58760a805fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004039-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053699
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, площа Поштова, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053699
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, площа Поштова, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
309 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі створення промоційних відео та інформаційної кaмпанії в рамках проєкту PLUA.01.03-IP.01-0015/23-00 "Біорізноманіття в зеленій інфраструктурі Білостоцького повіту та міста Ужгород", що фінансується Європейським Союзом в рамках Програми Interreg NEXT VI-A Польща - Україна 2021-2027)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: пл. Поштова, 3, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88000. Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі: звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 11:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7630 - Реалізація програм і заходів в галузі зовнішньоекономічної діяльності
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгород
Сума254 230.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти Європейського Союзу в рамках Програми Interreg NEXT VI-A Польща – Україна 2021–2027 - 54830,00
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума54 830.00 UAH