-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Суміш бетонна
Оголошено тендер
387 847.87
UAH
Номер:
650735754db0430ebe60f3387def3454
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004528-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
387 847.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Суміш бетонна
Примітки:
Суміш бетонна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 11:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підставою для укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів (ЦБРК-26-211 від 27.08.2026) є потреба замовника у закупівлі бетонної суміші для виконання ремонтно-будівельних робіт для відновлення об'єктів пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації є необхідність забезпечення структурного підрозділу філії "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця" бетонною сумішшю відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, оскільки замовником проводились відкриті торги (з особливостями) на закупівлю "Суміш бетонна" (UA-2026-08-11-005935-a), що були автоматично відмінені електронною системою закупівель через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями.
-
Дата публікації:
31.08.2026 11:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума307 191.63 UAH