• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (телевізор)

Оголошено тендер

29 000.00 UAH
Номер: f8cc977b75534ddbabb31f8a54d8e520
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-004387-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління Служби безпеки України в Одеській області
Замовник: Управління Служби безпеки України в Одеській області
Очікувана вартість: 29 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (телевізор)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 11:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума29 000.00 UAH