• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вентилятор підлоговий (Відділ метрології)

Оголошено тендер

5 130.00 UAH
Номер: 24aac1ed1f8748e1807b18213ead4702
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-004262-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 5 130.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вентилятор підлоговий (Відділ метрології)
Примітки: 20-299363-26 Уповноважена особа – Дергачов О.А.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування: 31.08.2026 11:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 130.00 UAH