-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою міста – визначення придатності матеріалів до повторного використання, для виконання послуг з поточного ремонту доріг і вулиць міста Дніпра
Оголошено тендер
367 938.90
UAH
Номер:
e40eca9a0cf04ccd9678fd35cd5c0340
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003910-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
367 938.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з благоустрою міста – визначення придатності матеріалів до повторного використання, для виконання послуг з поточного ремонту доріг і вулиць міста Дніпра
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума367 938.90 UAH