• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гучномовець DJI AS1 Speaker для Matrice 4. Пропелери DJI Matrice 4 Series Standart Propellers за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34740000-6 - Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів

Оголошено тендер

14 759.00 UAH
Номер: 53eb532e8c0e4a0b9c2cc9a3f3dcb0a1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-003934-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 14 759.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гучномовець DJI AS1 Speaker для Matrice 4. Пропелери DJI Matrice 4 Series Standart Propellers за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34740000-6 - Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума14 759.00 UAH