• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дріт в’язальний

Оголошено тендер

13 838.21 UAH
Номер: 06f417d9969a41308e1bf7148af4009f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-003824-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 13 838.21 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дріт в’язальний
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Коваленко А.К.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Дата опублікування: 31.08.2026 11:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума13 838.21 UAH