• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до вантажних транспортних засобів

Оголошено тендер

84 516.00 UAH
Номер: 9d587a7ca8124e60a278f1dd88ea5024
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-003792-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 84 516.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до вантажних транспортних засобів
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Сергійчук О.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування: 31.08.2026 11:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума84 516.00 UAH