-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Технічне обслуговування пожежного колінчатого автопідіймача VOLVO VTJЗT АКП-45 (В45), номер кузова YV2XT40C4MA870427, 2022 року випуску, реєстраційний номер СВ 298 Е
Оголошено тендер
38 415.00
UAH
Номер:
93d4f800956e4028ba49a0ee1763793f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003095-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
38 415.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування пожежного колінчатого автопідіймача VOLVO VTJЗT АКП-45 (В45), номер кузова YV2XT40C4MA870427, 2022 року випуску, реєстраційний номер СВ 298 Е
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 10:55
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей
-
Дата публікації:
31.08.2026 10:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Технічне обслуговування пожежного колінчатого автопідіймача VOLVO VTJЗT АКП-45 (В45), номер кузова YV2XT40C4MA870427, 2022 року випуску, реєстраційний номер СВ 298 Е
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума38 415.00 UAH