• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інструменти для зняття ізоляції

Оголошено тендер

9 880.00 UAH
Номер: 05f5be5d4d3b461d90488aafb17a2511
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-003391-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Очікувана вартість: 9 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інструменти для зняття ізоляції
Примітки: Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; код ЄДРПОУ: 03348471; Місцезнаходження: 79017, м. Львів, вул. Зелена, 64
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування: 31.08.2026 11:07
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума9 880.00 UAH