• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021:2015: 55320000-9)

Оголошено тендер

3 011 040.00 UAH
Номер: ce8cc64629ed4696bfb24a58803c3677
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-003059-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 3 011 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021:2015: 55320000-9)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 10:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума2 034 560.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума976 480.00 UAH