-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем (затискачі, з'єднувачі, запобіжники та комплектуючі) за кодом ДК 021:2015 «31220000-4 Елементи електричних схем»
Оголошено тендер
1 320 000.00
UAH
Номер:
65a73ecb858f4415a33c6ab03fca1991
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-002847-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22815333
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ ГОНЧА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22815333
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ ГОНЧА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Елементи електричних схем (затискачі, з'єднувачі, запобіжники та комплектуючі) за кодом ДК 021:2015 «31220000-4 Елементи електричних схем»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування:
31.08.2026 10:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 320 000.00 UAH