• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини для транспортних засобів

Оголошено тендер

2 386 140.00 UAH
Номер: 8e6630f2563a40b78e1d385362ef2911
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002694-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 2 386 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини для транспортних засобів
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. (у.о. Ковальчук Д.О.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 31.08.2026 10:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума2 386 140.00 UAH