• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плити перекриття

Оголошено тендер

16 177 560.00 UAH
Номер: a4a3efd3fb8c4c899859bd5d148d35ef
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002657-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 16 177 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плити перекриття
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Петренко О.Б.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 31.08.2026 10:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума16 177 560.00 UAH