• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з повірки лічильника теплової енергії, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Оголошено тендер

22 135.28 UAH
Номер: 96010b05851b4acc80af6bef9387e034
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002643-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 22 135.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з повірки лічильника теплової енергії, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 31.08.2026 10:38
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з повірки лічильника теплової енергії
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума22 135.00 UAH