• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Муфти кабельні в асортименті

Оголошено тендер

47 094.36 UAH
Номер: c79dc2feb97848aab8fc9459e565e1a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002526-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 47 094.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Муфти кабельні в асортименті
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Коваленко А.К.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелів
Дата опублікування: 31.08.2026 10:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума47 094.36 UAH