-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до транспортного засобу: Peugeot Landtrek DC 2,2 D MT 4WD PRO VIN №VR3FAFC73S3026752
Оголошено тендер
35 500.00
UAH
Номер:
1c6c047858e34969a6d6d558750303af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-002370-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
35 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до транспортного засобу: Peugeot Landtrek DC 2,2 D MT 4WD PRO VIN №VR3FAFC73S3026752
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 10:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливний бак (1101100-BU101)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Розширювальний бачок (1311100-BU51)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Вакуумний підсилювач в зборі (165 008 234)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ – 1002030 (ЗФ)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума35 500.00 UAH