• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Знаки, інформаційні таблички, наклейки, плакати, покажчики, таблички, стрічка сигнально-огороджувальна

Оголошено тендер

189 619.20 UAH
Номер: 4e17f7005abb42118a0e07989d335ae1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002330-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 189 619.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Знаки, інформаційні таблички, наклейки, плакати, покажчики, таблички, стрічка сигнально-огороджувальна
Примітки: ЛОТ 1 - Знаки, інформаційні таблички, наклейки, плакати, покажчики, таблички ЛОТ 2 - Стрічка сигнально-огороджувальна
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Дата опублікування: 31.08.2026 10:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума189 619.20 UAH