• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

Оголошено тендер

480 000.00 UAH
Номер: de26ba2fe07c4b2c8199ab49297a3dbf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002099-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування: 31.08.2026 10:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума480 000.00 UAH