-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресoю: м. Днiпро, прoсп. Дмитра Явoрницькoгo, буд. 20
Оголошено тендер
384 000.00
UAH
Номер:
2735f22a70c34be9a0cdb577ddaa9b97
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001806-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
384 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресoю: м. Днiпро, прoсп. Дмитра Явoрницькoгo, буд. 20
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 10:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума384 000.00 UAH