• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Компресор масляний поршневий

Оголошено тендер

88 800.00 UAH
Номер: 4212d4ac90874c898e0ebf91b6782a56
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-001575-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 88 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Компресор масляний поршневий
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Рогатюк Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 31.08.2026 09:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума88 800.00 UAH