• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Знаки поштової оплати (поштові марки)

Оголошено тендер

1 455 360.00 UAH
Номер: f0ba2e7613a94791ae947069b7d83efe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000747-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
Очікувана вартість: 1 455 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Знаки поштової оплати (поштові марки)
Примітки: Відповідно до підпункту 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 Марки
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 09:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума1 455 360.00 UAH