• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Товщиномір

Оголошено тендер

406 380.00 UAH
Номер: cbb1a4358ef341529e93a501ecdeb23b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000764-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 406 380.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Товщиномір
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Яцик В.А.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Дата опублікування: 31.08.2026 09:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума406 380.00 UAH