-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Лука Барська- с.Васютинці - с. Рожепи – с.Стодульці-с.Зоряне,- с.Лука Барська до Луко-Барської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку.
Оголошено тендер
156 000.00
UAH
Номер:
e6f487b90a9a461c87de3797270654d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000727-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41299207
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41299207
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
156 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Лука Барська- с.Васютинці - с. Рожепи – с.Стодульці-с.Зоряне,- с.Лука Барська до Луко-Барської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку.
Примітки:
відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатор процедури закупівлі : UA-2026-08-10-010338-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 09:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБар
Сума156 000.00 UAH