-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені
Оголошено тендер
242 033.33
UAH
Номер:
13ee6e26219a4166a09faa8131a82596
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000224-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕКОРАТИВНІ КУЛЬТУРИ" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351970
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕКОРАТИВНІ КУЛЬТУРИ" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351970
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
242 033.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 08:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума242 033.33 UAH