• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 8 в місті Луцьку Волинської області

Оголошено тендер

4 447 500.00 UAH
Номер: d9bc2087d8f3461387b8cb6ee2c778d8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000081-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Очікувана вартість: 4 447 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 8 в місті Луцьку Волинської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 06:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6017 - Інша діяльність, пов’язана з експлуатацією об’єктів житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцька
Сума4 447 500.00 UAH