• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)

Оголошено тендер

197 640.00 UAH
Номер: 3410078ad4e147caa57a51c4480253e9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-30-000797-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Очікувана вартість: 197 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 30.08.2026 22:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума197 640.00 UAH