-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг-Поточний ремонт внутрішньо-дворової дороги біля будинку за адресою: вул. Благовіщенська,53, м. Тростянець Сумської області
Оголошено тендер
875 000.00
UAH
Номер:
800d8ff297d74fffb56fff5fd498f7f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000682-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "ЕКОСЕРВІС" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТРОСТЯНЕЦЬКОМУНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34113653
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Місто, м.Тростянець, вул. Благовіщенська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "ЕКОСЕРВІС" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТРОСТЯНЕЦЬКОМУНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34113653
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Місто, м.Тростянець, вул. Благовіщенська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
875 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг-Поточний ремонт внутрішньо-дворової дороги біля будинку за адресою: вул. Благовіщенська,53, м. Тростянець Сумської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.08.2026 20:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг-Поточний ремонт внутрішньо-дворової дороги біля будинку за адресою: вул. Благовіщенська,53, м. Тростянець Сумської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТростянецька
Сума875 000.00 UAH